DÜNYANIN GÜRÜLTÜSÜNDEN BİRAZ UZAKLAŞMAK İÇİN

      Bir dinlenme ve sohbet bahanesi olan çay ve kahvenizin çok özel ürünler olduğunun bilincindeyiz. Bu özel ürünler, bir çok farklı kültüre ait insanın emeği ile ancak bir yılda hazırlanmaktadır. Bu ürünler; bahçelerde itina ile yetiştiren, toplayan, en uygun koşullarda işleyen ve bu sürecin sağlıklı denetlenmesini sağlayan profesyonellerin eseridir ve bizlerce usulüne en uygun şekilde, kaliteden ödün vermeden servis edilmektedir.

      Lezzetini hissederek tüketeceğiniz ürünlerin usullerine uygun olarak hazırlanarak sunulması sizlere ve tüm emeği geçen profesyonellere olan saygımız gereğidir.

      Dünyanın tüm koşuşturması ve gürültüsü içinde birazcık dinlenme ve sohbet etmeniz dileğiyle...
ŞENDEM GIDA

VİZYONUMUZ

      COFYTEA CAFE yaklaşık üç yıldır Kadıköy Tepe Nautius AVM, yunus kapısı girişinin yanında siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktadır. Geride bıraktığımız bu üç yıl içerisinde Cofytea Cafe; AVM personelinin ve alışverişe gelen insanların gün içerisinde molalarını geçirmek için tercih ettiği samimi bir dost ortamı olmuştur.

      Geçen yıllar içinde; lezzeti hissedilerek tüketilen ürünlerimizin kalitesinden taviz vermeden uygun fiyata sunmamız, misafirlerimizin, müdavimlerimiz olmasını sağladı. Müdavimlerimiz ve iş birliğinde olduğumuz profesyonellerden aldığımız enerji ile büyümeye başladık. Kaliteli ve leziz ürünlerimizi bir dost ortamında sunma misyonumuzla büyümeye de (ürün çeşitliliğinde artma) devam ediyoruz.

Profesyonellerimiz >>

© 2010 COFYTEA bir Şendem Gıda Markasıdır.
http://www.cofytea.com