BİR ACI KAHVENİN KIRK YIL HATRI VARDIR

      Dünyanın hatrı sayılır pek çok ülkesinin hayatında önemli bir yere sahip olan mutfak kültürü o ülkenin bilinirliği açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle geleneksel Türk mutfağının en meşhur ve hoş lezzeti olan Türk kahvesi bizim için oldukça büyük bir öneme sahip ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

      Uzun ve özenli bir çalışmanın sonucunda firmamız kendine ait özel bir Türk kahvesi harmanı hazırlayarak bu karışımı; “Hatır KahvesiTM” adıyla marka olarak tescil ettirmiştir.

      Hatır kahvesi, farklı kavurma süreleri ve farklı çiftliklerden, farklı yöntemlerle işlenmiş pek çok ayrı çekirdeğin karışımı ile elde edilmiş spesifik bir harman kahvedir. Marka logolu özel alüminyum paketlerde perakende satışı da hali hazırda yapılmakta ve çok beğenilmektedir.

      Tıpkı diğer kahve çekirdeklerinde olduğu gibi tazeliğini, aromasını yitirmemesi için usulüne uygun biçimde hazırlanmakta ve servis edildiği son ana kadar değirmenden geçirilmemektedir.

EN KALİTELİ ÇEKİRDEKLER, EN İYİ PİŞİRME YÖNTEMLERİ

      Dünyanın en iyi çiftliklerinde üretilip, lezzetini, aromasını en mükemmel biçimde verecek şekilde işlenerek özel yöntemlerle paketlenen seçkin harmanlarımız, aromasını ve tazeliğini keybetmemesi için özel koşullarda saklanarak, hazırlandığı son ana kadar büyük bir özenle korunur ve usulüne en uygun biçimde servis edilir.

      Cofytea olarak müşterilerimize en kaliteli ürünü sunmak temel prensibimizdir. Bu nedenle kahve çekirdeklerimiz servis edildiği son aşamaya kadar tazeliğini kaybetmemesi için değirmenden geçirilmeden çekirdek şeklinde muhafaza edilir ve servisten hemen önce değirmenden geçirilir. Bu sayede kahve çekirdeği kendine has aromasını ve lezzetini en iyi biçimde vermiş olur.

      Sütün protein, yağ dengesini koruması ve yanmadan lezzetini en iyi biçimde vermesi için ve espressonun yüksek kalitesi için avrupanın lider üreticilerinden İtalyan RANCILIOTM marka profesyonel espresso makineleri kullanmaktayız.
© 2010 COFYTEA bir Şendem Gıda Markasıdır.
http://www.cofytea.com